SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Gräddkanna 11402285
nr 1140 2285
Gräddkanna
+ sockerskål, Sterlingsilver, FB Rogers & silver Co, höjd: 8 cm cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 30 oktober 2017
kl 20:02:34
29/10 10:22:39
500 kr
30/10 13:21:54